Mezőkeresztes - Mezőcsát bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. március 03. hétfő, 08:42
Mezőkeresztes felnőtt csapata 2014. március 1-én, szombaton a 2013/2014. évi megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság tavaszi szezonjának 1. fordulójában hazai pályán látta vendégül Mezőcsát együttesét. A találkozó 14 óra 30 perckor vette kezdetét.
A 8. percben máris elővette a zsebéből a sárga lapot a játékvezető és mutatta fel a keresztesi Rádai Ádámnak szabálytalan szerelését követően.
A vezetést jelentő találatot a csátiaknak sikerült megszerezniük, a
22. percben Kerekes János révén egy gólos előnyre tettek szert.

A 35. percben a csátiak előnye kétgólosra nőtt, egy szögletbeadást követően végül Sipos Józsefnek sikerült a keresztesi kapuba juttatni a labdát, így 0-2-re változott a találkozó állása.
A 40. percben a csáti Harsányi Csaba részesült sárga lapos játékvezetői figyelmeztetésben.
Az első játékrészben a mezőkeresztesi együttesnek nem sikerült említésre méltó helyzetet kidolgoznia, ennek eredményeként gólt sem sikerült elkönyvelniük, így a második 45 perc két gólos mezőcsáti előny mellett kezdődött el.
A 65. percben Hargitai Gábort figyelmeztette sárga lappal a játékvezető.
A második játékrészben a két csapatnak már nem sok említésre méltó helyzetet sikerült kidolgoznia, a mezőcsátiak kétgólos előnye pedig végig kitartott a mérkőzés során, a mezőkeresztesieknek nem sikerült szépíteniük sem, így a Mezőkeresztes-Mezőcsát felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 0-2 lett.