Mezőkeresztes - Vatta bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. március 18. kedd, 08:12
Mezőkeresztes felnőtt csapata 2014. március 16-án vasárnap hazai pályán látta vendégül Vatta együttesét. A Mezőkeresztes-Vatta felnőtt labdarúgó mérkőzés 15 órakor vette kezdetét.
A vattaiak 5 perc elteltével már megszerezték a vezetést, Jáger András szerzett gólt csapatának, így egy gólos előnyre tettek szert.
A 13. percben kétgólosra nőtt a vendégek előnye, Jáger András lőtt újabb gólt, így 0-2 lett az állás.
Az 20. percben Szűcs Levente talált be a keresztesi kapuba, így
0-3 lett az eredmény.

Az 27. percben Jáger András megszerezte mostani találkozón 3. találatát is, így 0-4-re változott a találkozó állása.
A 45. percben Jáger András megszerezte a vattaiak 5. gólját is, így 0-5-re módosította a mérkőzés eredményét.
A 2.félidőben, a 65. percben Bodzán Krisztián iratkozott fel a góllövők névsorába, így 0-6-ra módosult az állás.
A 72. percben megszületett a 7. vattai gól is, ezúttal Bedécs László volt eredményes.
A 87. percben Vodicska Nándor szerzett gólt csapatának, amely találat által 0-8 lett az eredmény.
Az első játékrészhez hasonlóan, a második félidőben sem sikerült a keresztesieknek találatot elkönyvelnie, így a Mezőkeresztes-Vatta felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 0-8 lett.