Mezőnagymihály - Mezőkeresztes bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. március 26. szerda, 07:47
Mezőkeresztes felnőtt csapata 2014. március 23-án, vasárnap Mezőnagymihály otthonába utazott a soron következő bajnoki fordulóban. A Mezőnagymihály-Mezőkeresztes felnőtt labdarúgó mérkőzés 15 órakor vette kezdetét.
A nagymihályiak 10 perc elteltével már megszerezték a vezetést, Kun Bertalan szerzett gólt csapatának, így egy gólos előnyre tettek szert.
A 14. percben vette elő a bíró a mérkőzésen először a
sárga lapot és mutatta fel Hargitai Gábornak.

A 18. percben kétgólosra nőtt a hazaiak előnye, Kun Bertalan lőtt gólt, így 2-0 lett az állás.
A 30. percben a keresztesieknek sikerült szépíteniük, Zelei Bence gólja révén 2-1-re változott a találkozó állása.
Az első félidőben hiába próbálkoztak a keresztesiek, nem sikerült kiegyenlíteniük, így a 2. félidőt 2-1-es állás mellett kezdhették meg.
Az 50. percben Boros K. Gábor szabálytalankodott ellenfelével saját 16-osán belül, így a játékvezető sárga lapot mutatott fel neki és a keresztesiek javára büntető ítélt. A 11-est Tarnóczi András értékesítette, így kiegyenlítettek a keresztesiek, 2-2 lett az állás.
Az 51. percben Bukta István talált be a keresztesi kapuba, így 3-2 lett az eredmény.
A 65. percben Bukta István ismét gólt szerezett csapatának, találata révén 4-2-re változott a mérkőzés állása.
A 75. percben Zelei Bence volt ismét eredményes, így 4-3-ra változott az eredmény.
A 78. percben Lakatos Gergő iratkozott fel a góllövők névsorába, így 5-3-ra módosult az állás.
A 85. percben megszületett a 6. nagymihályi gól is, ezúttal Német Szabolcs volt eredményes, így 6-3 lett az eredmény.
A 87. percben Bukta Istvánnak mutatott fel sárga lapot a játékvezető.
A 93. percben a játékvezető a keresztesiek kapusának, Putnoki Alexnek mutatott fel piros lapot, mivel a 16-oson kívül ért szándékosan kézzel a labdához, így idő előtt fejezte be a mérkőzést a játékos.