Mezőnyárád - Tiszakeszi II. bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. március 26. szerda, 07:53
2014. március 22-én, szombaton Mezőnyárád felnőtt csapatához Tiszakeszi II. számú együttese érkezett, hogy megmérkőzzenek egymással a soron következő bajnoki fordulóban.
A találkozó 15 órakor kezdődött el.
Az 1. percen a bíró máris elővette a sárga lapját a játékvezető és felmutatta a tiszakeszi Szabó Lászlónak.
A 8. percben a nyárádiak máris megszerezték a vezetést,
Német Róbert találat révén egy gólos előnyre tettek szert.

A 18. percben a tiszakeszieknek sikerült kiegyenlíteniük. Simon Tamás találata 1-1-re változtatta a mérkőzés állását.
A 20. percben azonban a nyárádiaknak sikerült ismét vezetést szerezniük, Harangozó Ákos szerzett gólt csapatának, így 2-1 lett az állás.
A 21. percben Német Róbertnek mutatott fel sárga lapot a játékvezető szabálytalanságáért.
A 37. percben a nyárádi Szabó Ákos is sárga lapos bírói figyelmeztetésben részesült.
A 40. percben Rezsabek László, majd a 42. percben Szalai János részesült sárga lapos játékvezetői figyelmeztetésben.
A 44. percben ismét Német Róbert volt eredményes, és szerzett újabb találatot, így 3-1-re változott a mérkőzés eredménye.
Az 58. percben Salamon Szabolcs részesült sárga lapos játékvezetői figyelmeztetésben.
Az 59. percben Kuzmi Lászlónak mutatott fel piros lapot a játékvezető és küldte idő előtt az öltözőbe a játékost, így Mezőnyárád együttese 10 fővel fejezte be a játékot.
A játékvezető a piros lap mellett az 59., illetve 60. percben még Keller Péternek és Simon Tamásnak mutatott fel sárga lapot előbbinek reklamálásáért, utóbbinak szabálytalanságáért.
A 84. percben a nyárádiak előnye 1 gólosra csökken, amikor Varga József talált be a nyárádi kapuba, így 3-2-re változott a találkozó állása.
A 87. percben a játékvezető büntetőrúgást ítélt a nyárádiak javára. A 11-est Német Róbert értékesítette, így 4-2-re módosult az eredmény.
A 89. percben még Simon Balázsnak is felmutatta a sárga lapot a játékvezető.
A
90. percben Simon Tamás révén ismét egy gólosra csökkent a különbség, 4-3 lett az állás és ez maradt a végeredmény is.