Tiszabábolna - Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. március 31. hétfő, 15:25
Mezőnyárád felnőtt csapata 2014. március 29-én, szombaton Tiszabábolna otthonába utazott a soron következő bajnoki fordulóban. A Tiszabábolna-Mezőnyárád felnőtt labdarúgó mérkőzés 15 órakor vette kezdetét.
A tiszabábolnaiak már 9 perc elteltével már megszerezték a vezetést, Bajzáth Viktor szerzett gólt csapatának, így egy gólos előnyre tettek szert.
A 11. percben kétgólosra nőtt a hazaiak előnye, Korsós Lajos lőtt gólt, így 2-0 lett az állás.
A 28. percben Angyal Csaba találata által a tiszabábolnaiak máris 3 gólos előnyre tettek szert, így
3-0 lett az állás.

A 35. percben a játékvezető a tiszabábolnaiak javára büntető ítélt. A 11-est Bajzáth Viktor értékesítette, így 4-0 lett az állás.
A 38. percben a játékvezető a nyárádiak játékosának, Tóth Lászlónak mutatott fel egyből piros lapot és küldte idő előtt az öltözőbe a játékost, így a nyárádiak már az első félidő végén 10 főre fogyatkoztak.
Az első félidőt 4-0-ás tiszabábolnai vezetés mellett fejezték be a csapatok.
Az 56. percben Korsós Lajos talált be ismét a nyárádi kapuba, így 5-0 lett az eredmény.
A 79. percben Bajzáth Viktor megszerezte a mostani találkozón 3. találatát is, amely csapata 6. gólja volt, így
6-0-ra változott a találkozó állása és ez maradt a végeredmény is.