Bükkzsérc - Mezőkeresztes bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. április 08. kedd, 08:19
Mezőkeresztes felnőtt csapata 2014. április 5-én, szombaton idegen környezetben lépett pályára, ezúttal Bükkzsérc otthonába utaztak. A Bükkzsérc-Mezőkeresztes felnőtt labdarúgó találkozó 16 óra 30 perckor vette kezdetét.
A 11. percben a játékvezető máris elővette a sárga lapját és felmutatta Mikita Józsefnek műesésért.
A 13. percben a hazaiak megszerezték a vezetést, Horváth Ádám szerzett gólt csapatának, így egy gólos előnyre tettek szert.
A 13. percben pedig máris két gólosra nőtt a bükkzsérciek előnye,
Horváth Ádám lőtt ismét gólt.

A 27. percben megszületett a 3. hazai találat is, ezúttal Rémiás Róbert volt eredményes, gólja révén 3-0 lett az eredmény.
A 37. percben Szendrei Norbert részesült sárga lapos játékvezetői figyelmeztetésben.
A 43. percben Horváth Ádám könyvelhetett el újabb gólt, amely találat csapata 4. gólja volt, majd a 44. percben Horváth Ádám ismét gólt szerzett csapatának, így 5-0-ra változott a találkozó állása.
A 2.félidőben, az 50. percben Rémiás Róbertnek sikerült ismét megrezegtetni a keresztesiek hálóját, így 6-0 lett az állás.
Az 56. percben Horváth Ádám a mostani találkozón megszerezte 5. gólját is, így az eredmény 7-0-ra változott.
Az 57. percben Kondor Norbert reklamálását elégelte meg a játékvezető és mutatott fel neki sárga lapot.
Az 58. percben ismét Horváth Ádám volt eredményes, így 8-0-ra módosult a mérkőzés eredménye.
A 60. percben Fehér Szabolcs is feliratkozott a góllövők névsorába, így 9-0-ra változott az eredmény.
A 70. percben két számjegyűvé változott a két csapat közötti különbség, Horváth Ádám találata 10-0-ra módosította az állást.
A mérkőzésen az utolsó 10 percben Horváth Ádám még háromszor talált be a keresztesiek kapujába, előbb a 82., majd a 88. végül a 90. percben is sikerült gólt elkönyvelnie, így előbb 11-0-ra, majd 12-0-ra, végül 13-0-ra módosította a találkozó eredményét, és utóbbi maradt a végeredmény is.