Hejőszalonta - Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. április 15. kedd, 06:48
2014. április 12-én, szombaton Mezőnyárád felnőtt csapata idegenbe utazott, ezúttal Hejőszalonta együttese látta őket vendégül. A találkozó 16 óra 30 perckor kezdődött el.
A 19. percben a hejőszalontaiak máris megszerezték a vezetést, Farkas Mihály találat révén egy gólos előnyre tettek szert.
A 25. percben nyúlt először a találkozón a zsebébe a játékvezető és felmutatta a
sárga lapot Kertész Viktornak szabálytalanságáért.

Az első játékrészben a nyárádiak hiába próbálkoztak, erőfeszítéseik az egyenlítésre nem jártak eredménnyel, így a második. 45 perc egy gólos hejőszalontai vezetés mellett kezdődött el.
Az 51. percben a nyárádiaknak sikerült kiegyenlíteniük. Keller Péter találata 1-1-re változtatta a mérkőzés állását.
A 75. percben a nyárádiaknak átvették a vezetést, Németh László szerzett gólt csapatának, így 1-2 lett az állás.
A 87. percben a játékvezető ismét elővette a sárga lapját és felmutatta Stoff Józsefnek.
A 88. percben a nyárádiak előnye 3 gólosra nőtt,
Német Róbert szerzett gólt, így 1-3 lett az állás és ez maradt a végeredmény is.