Mezőnyárád - Szakáld bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. április 22. kedd, 09:13
Mezőnyárád felnőtt csapata 2014. április 19-én, szombaton a hazai pálya előnyeit élvezhette. Ezúttal Szakáld együttese érkezett Mezőnyárádra a soron következő bajnoki fordulóban. A Mezőnyárád - Szakáld felnőtt labdarúgó mérkőzés 17 órakor vette kezdetét.
Az első félidőből csupán 10 perc telt el, amikor a játékvezető a
mezőnyárádiak javára büntető-rúgást ítélt. A 11-est Német Róbert értékesítette, így a nyárádiak egy gólos előnyre tettek szert.

A 19. percben kétgólosra nőtt a hazaiak előnye, Német Róbert lőtt gólt, így 2-0 lett az állás.
A 28. percben Hegyi Tamás találata által a mezőnyárádiak 3 gólos előnyre tettek szert, így 3-0-ra változott a találkozó eredménye.
A 32. percben Német Róbert megszerezte a mostani találkozón 3. gólját is, amely csapata 4. találata volt.
A 2.félidőben, a 63. percben nyúlt először a zsebébe a játékvezető és mutatott fel sárga lapot a nyárádi Németh Lászlónak reklamálásért, majd a 66. percben, Szamkó Dezső szabálytalan megmozdulását is sárga lappal figyelmeztette a játékvezető.
A 69. percben a nyárádiak tovább növelték előnyüket, ezúttal Németh László szerzett gólt csapatának, így 5-0-ra változott a találkozó állása.
A 79. percben Német Róbert ismét betalált a szakáldiak kapujába, így 6-0-ra változott a mérkőzés eredménye.
A 89. percben megszületett a 7. nyárádi gól is, ezúttal is Német Róbert volt eredményes, így 7-0 lett az állás és ez marad a végeredmény is.