Tiszakeszi - Mezőkeresztes bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. április 22. kedd, 09:19
Mezőkeresztes felnőtt csapata 2014. április 19-én, szombaton idegen környezetben lépett pályára, ezúttal Tiszakeszi otthonába utaztak. A Tiszakeszi-Mezőkeresztes felnőtt labdarúgó mérkőzés 17 órakor vette kezdetét.
Az első félidőből csupán 9 perc telt el, amikor a hazai csapat máris vezetést szerzett, Egyed Attila találata révén egy gólos előnyre tettek szert.
A 10. percben két gólosra nőtt a hazaiak előnye, Bubenkó András lőtt gólt, így 2-0 lett az állás.
A 19. percben Egyed Attila találata által a tiszakesziek 3 gólos előnyre tettek szert.
A 22. percben a keresztesi együttes szépíteni tudott, Tarnóczi András gólja révén 3-1-re változott a találkozó állása.

A 25. percben a bíró büntetőrúgást ítélt a keresztesiek javára, a 11-est Tarnóczi András értékesítette, így egy gólosra csökkent a két csapat közötti különbség, 3-2 lett az állás.
A 29. percben Egyed Attila megszerezte a mostani találkozón 3. gólját is, amely csapata 4. találata volt.
A 32. percben a tiszakesziek tovább növelték előnyüket, ezúttal Rontó Róbert szerzett gólt csapatának, így 5-2-re változott a találkozó állása.
A 33. percben Egyed Attila ismét betalált a keresztesiek kapujába, így 6-2-re változott a mérkőzés eredménye.
A 43. percben megszületett a 7. hazai gól is, ezúttal Rontó Róbert volt ismét eredményes, így 7-2 lett az állás.
A második félidőben, a 46. percben Szabó Gábor találata révén a tiszakesziek 8-2-es előnyre tettek szert.
Az 53. percben Rontó Róbert is megszerezte a mostani találkozón 3. találatát, amely csapata 9. gólja volt, az állás pedig 9-2 lett.
Az 55. percben Budai Norbert öngólja révén a mérkőzés állása 10-2-re változott.
A 61. percben Rontó Róbert, majd a 67. percben Bubenkó András talált be a keresztesiek kapujába, így előbb 11-2, majd pár perccel később már 12-2-re változott a találkozó állása.
A 80. percben Nagy Sándor is feliratkozott a góllövők névsorába, gólja révén 13-2-re módosult a mérkőzés eredménye.