Mezőnyárád - Mezőcsát II. bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. május 06. kedd, 07:46
2014. május 3-án, szombaton Mezőnyárád felnőtt csapata hazai pályán látta vendégül Mezőcsát 2. számú csapatát a soron következő bajnoki fordulóban. A találkozó 17 órakor kezdődött el.
A 9. percben a nyárádiak máris megszerezték a vezetést, Németh László találata révén egy gólos előnyre tettek szert.
A 26. percben a nyárádiak újabb gólnak örülhettek, ismét
Német László volt eredményes, így 2-0-ra változott a mérkőzés eredménye.

A 35. percben nyúlt először a találkozón a zsebébe a játékvezető és mutatta fel a sárga lapot Gályás Ferencnek szabálytalanságáért.
A 40. percben Németh László megszerezte a mostani találkozón 3. találatát is, így 3-0-ra módosította találkozó állását.
A 2.félidőben, az 50. percben a játékvezető a csáti Kovács György szabálytalanságát figyelmeztette sárga lappal, azonban a játékos annak jogosságát folyamatosan reklamálta, így a bíró a piros lapot is elővette és küldte idő előtt az öltözőbe a játékost.
A 70. percben Tarcsi Róbert István részesült sárga lapos bírói figyelmeztetésben, majd a 76. percben Csillag András sípszó utáni labdaelrúgását is sárga lappal jutalmazta a játékvezető.
A 86. percben a nyárádiak előnye 4 gólosra nőtt,
Német Róbert szerzett gólt, így 4-0 lett az állás és ez maradt a végeredmény is.