Aszaló - Mezőkeresztes bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. május 06. kedd, 07:52
Mezőkeresztes felnőtt csapata 2014. május 3-án, szombaton idegen környezetben lépett pályára, ezúttal Aszaló otthonába utaztak. Az Aszaló- Mezőkeresztes felnőtt labdarúgó mérkőzés 17 órakor vette kezdetét.
A 10. percben a hazaiak megszerezték a vezetést, Krajnyák Tamás szerzett gólt csapatának, így egy gólos előnyre tettek szert.
A 27. percben pedig két gólosra nőtt az aszalóiak előnye,
Mikó Norbert lőtt ismét gólt, így 2-0 lett az állás.

A 39. percben megszületett a 3. hazai találat is, ezúttal Stefán Szabolcs volt eredményes, gólja révén 3-0 lett az eredmény.
A második félidőben, az 50. percben Glonczi Károly könyvelhetett el gólt, amely találat csapata 4. találata volt.
Az 53. percben Kiss Elemér iratkozott fel a góllövők névsorába és szerzett gólt, így 5-0-ra változott a találkozó állása.
Az 54. percben a keresztesieknek sikerült szépíteniük, Tarnóczi András szabadrúgás találata révén 5-1- re módosult az eredmény.
Az 56. percben Török Gábornak sikerült megrezegtetni a keresztesiek hálóját, így 6-1 lett az állás.
A 66. percben Glonczi Károly szerzett gólt ismét csapatának, így 7-1-re változott a találkozó eredménye, majd a 72. percben megszerezte 3. gólját is, így az eredmény 8-1-re változott.
A 80. percben ismét Glonczi Károly volt eredményes, így 9-1-re módosult a mérkőzés eredménye.
A 88. percben két számjegyűvé változott a két csapat közötti különbség, Glonczi Károly újabb találata 10-1-re módosította az állást.