Mezőkeresztes - Harsány bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. május 20. kedd, 06:22
Mezőkeresztes felnőtt csapata 2014. május 17-én, szombaton hazai környezetben lépett pályára, ezúttal Harsány együttesét látták vendégül. A Mezőkeresztes-Harsány felnőtt labdarúgó találkozó 17 órakor vette kezdetét.
A 13. percben a vendégek megszerezték a vezetést, Illés Tamás szerzett gólt csapatának, így egy gólos előnyre tettek szert.
A 22. percben pedig kétgólosra nőtt a harsányiak előnye,
Visegrádi Dániel lőtt gólt, így 0-2 lett az állás.

A 31. percben vette elő a bíró a mérkőzésen először a sárga lapot és felmutatta Visegrádi Dánielnek szabálytalan megmozdulását követően.
A 36. percben megszületett a 3. vendég találat is, ezúttal Markov Tamás volt eredményes, gólja révén 0-3 lett az eredmény.
A 38. percben Markov Tamás újabb gólt könyvelhetett el, amely találat csapata negyedik találata volt.
A második félidőben, az 53. percben Hegedűs László iratkozott fel a góllövők névsorába és szerzett gólt, így 0-5-re változott a találkozó állása.
A 70. percben Hegedűs Lászlónak sikerült ismét megrezegtetni a keresztesiek hálóját, így 0-6 lett az állás.
A 77. percben a játékvezető ismét elővette a sárga lapját és felmutatta Hargitai Gábornak szabálytalanságáért.