Mezőnyárád - Sály bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. május 27. kedd, 06:51
2014. május 24-én, szombaton Mezőnyárád felnőtt csapata hazai pályán látta vendégül Bükkalja SE Sály csapatát a soron következő bajnoki fordulóban. A találkozó 17 órakor kezdődött el.
A 13. percben a nyárádiak máris megszerezték a vezetést, Kassai László találata révén egy gólos előnyre tettek szert.
A 31. percben a sályiaknak sikerült kiegyenlíteniük,
Sályi Zsolt lőtt gólt csapatának, így 1-1-re változott a találkozó állása.

A 32. percben nyúlt először a találkozón a zsebébe a játékvezető és felmutatta a sárga lapot Farkas Milánnak szándékos kezezésért.
A 37. percben a nyárádiak ismét megszerezték a vezetést, Német Róbert talált be a sályi kapuba, így 2-1-re változott a találkozó állása.
A 2.félidőben, az 58. percben a játékvezető Német Róbert szabálytalanságát figyelmeztette sárga lappal.
A 70. percben a sályiaknak sikerült ismét kiegyenlíteniük, ezúttal Horváth László volt eredményes, így 2-2 lett a mérkőzés eredménye.
A 73. percben Szente Örs részesült sárga lapos bírói figyelmeztetésben.
A 81. percben Német László szabálytalan megmozdulását is sárga lappal jutalmazta a játékvezető.
A
Mezőnyárád – Bükkalja SE Sály felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 2-2 lett.