Mezőkeresztes - Sajóvámos bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. június 03. kedd, 06:38
Mezőkeresztes felnőtt csapata 2014. május 31-én, szombaton hazai környezetben fogadta Sajóvámos együttesét. A Mezőkeresztes-Sajóvámos felnőtt labdarúgó mérkőzés 17 órakor vet-te kezdetét.
A 15. percben a vendégek megszerezték a vezetést, Mohácsi László szerzett gólt csapatának, így egy gólos előnyre tettek szert.
A 35. percben kétgólosra nőtt a két csapat közötti különbség
, Mohácsi László újabb gólja 0-2-re változtatta az állát.

A 44. percben a keresztesi Kondor Norbert ért szándékosan kézzel a labdához a 16-oson belül, így a bíró sárga lapot mutatott fel neki és a vámosiak javára büntetőt ítélt. A 11-est azonban nem tudták értékesíteni, így maradt az eredmény változatlan.
A 2.félidőben, az 52. percben megszületett a 3. vendég találat is, ezúttal Eperjesi Ákos volt eredményes, gólja révén 0-3 lett az eredmény.
Az 60. percben Tóth Barnabás könyvelhetett el gólt, amely találat csapata 4. találata volt.
A 75. percben egy szabadrúgás elvégzését követően Tarnóczi Andrásnak sikerült szépítenie, így 1-4-re módosította a mérkőzés állását.
Az 88. percben Nagy Józsefnek sikerült megrezegtetni a keresztesiek hálóját, így az eredmény 1-5-re változott.
A 89. és 90. percben is Nagy József volt ismét eredményes, így
7-1 lett az állás Sajóvámos együttese javára és egyben ez maradt a végeredmény is.