Onga - Bükkábrány bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. június 03. kedd, 07:03
2014. május 31-én, szombaton a Bükkábrányi Sport Club felnőtt csapata idegen környezetben lépett pályára. Ezúttal Onga együttese fogadta őket. A találkozó 17 órakor vette kezdetét.
A 29. percben vette elő a bíró a mérkőzésen először a sárga lapot és mutatta fel Kovács Ádámnak szabálytalanságáért.

A 38. percben az ongai Nagy Károly szabálytalan szerelését is sárga lappal jutalmazta a játékvezető.
A 43. percben a hazai együttesnek sikerült megszereznie a vezetést, egy szögletbeadást követően Smida Gábor juttatta az ábrányi kapuba a labdát, így a hazaiak egy gólos előnyre tettek szert.
Az első játékrészben a bükkábrányiaknak nem sikerült találatot elkönyvelniük, így a második 45 perc 1-0-ás állás mellett kezdődött el.
A 76. percben Fink Sándor szabálytalan megmozdulását figyelmeztette sárga lappal a játékvezető.
A második félidőben egyik együttes sem talált be ellenfele kapujába, így az első félidőben szerezett egyetlen hazai gól döntött, az Onga-Bükkábrány felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 1-0 lett.