Sajószöged - Mezőkeresztes bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. június 10. kedd, 07:02
Mezőkeresztes felnőtt csapata 2014. június 7-én, szombaton idegenbe, ezúttal Sajószögedre utazott volna, azonban a felnőtt csapat helyett Mezőkeresztes ifjúsági együttese állt ki és játszotta le a 17 órakor kezdődő találkozót.
Az első negyed óráról – mivel a mérkőzést hamarabb elkezdték – felvétel nem készült, azonban a
hazaiak már az első percben vezetést szereztek Hajas Bálint révén, majd a 9. percben Oláh Gergő találata révén 2-0 lett az állás, míg a 18. percben Dudás Zsolt lőtt gólt, így 3-0-ra változott az eredmény.

A 15. percben négy gólosra nőtt a két csapat közötti különbség, Kovács Richárd gólja 4-0-ra változtatta az állást.
A 30. percben a megszületett az 5. hazai találat is, ezúttal Gulácsi Tamás volt eredményes, gólja révén 5-0 lett az eredmény.
Az 33. percben Gulácsi Tamás könyvelhetett el újabb gólt, amely találat csapata 6. találata volt.
A 2.félidőben, a 46. percben Dudás Zsoltnak sikerült ismét megrezegtetni a keresztesiek hálóját, így az eredmény 7-0-ra változott.
Az 53. percben Dudás Zsolt volt ismét eredményes, így 8-0 lett az állás Sajószöged együttese javára.
A 65. percben Vámosi Károly iratkozott fel a góllövők névsorába és szerzett gólt, így 9-0-ra változott a találkozó állása.
A 75. percben Kovács Richárdnak sikerült ismét megrezegtetni a keresztesiek hálóját, így 10-0 lett az állás.
A 79. percben Oláh Gergő is betalált ismét a szögedi kapuba, így 11-0 lett a találkozó állása.
A 82. percben Gulácsi Tamás a mostani találkozón megszerezte 3. gólját is, így az eredmény 12-0-ra változott.