Bükkábrány - MVSC bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. augusztus 19. kedd, 07:55
Elrajtolt a 2014/2015. évi megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság. A Bükkábrányi Sport Club felnőtt csapata az első fordulóban, 2014. augusztus 16-án 17 órai kezdettel hazai környezetben lépett pályára. Ezúttal az MVSC együttesét fogadták.
A 14. percben vette elő a bíró a mérkőzésen először a sárga lapot és felmutatta Nagy Zsoltnak szabálytalanságáért.
A 21. percben Kecskés Tamás szabálytalanságát figyelmeztette sárga lappal a játékvezető.

A 37. percben a bükkábrányi együttesnek sikerült megszereznie a vezetést jelentő találatot, Gulyás Máté talált be a miskolciak kapujába, így egy gólos előnyre tettek szert.
A 39. percben az MVSC játékosa, Stipula Máté részesült sárga lapos bírói figyelmeztetésben szabálytalanságáért.
A 42. percben pedig még Baranyi Péternek is sárga lapot mutatott fel a játékvezető.
Az első játékrészben a miskolciaknak nem sikerült találatot elkönyvelniük, így a második 45 perc 1-0-ás állás mellett kezdődött el.
A 46. percben az Pócs Viktor szabálytalanságát figyelmeztette sárga lappal a játékvezető, majd az 50. percben a vendégek játékosának, Bakos Zsoltnak mutatott fel sárga lapot a bíró.
A vendég együttes próbálkozásai a gólszerzésre és az egyenlítésre nem jártak eredménnyel, helyzeteiket nem tudták gólra váltani,
A 78. percben még Demeter Péter könyvelhetett el egy sárga lapos bírói figyelmeztetést.
A 2. játékrészben nem született találat egyik fél részéről sem, így a Bükkábrány-MVSC fel-nőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye a félidei eredmény, azaz 1-0 maradt.