Mád - Bükkábrány bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. augusztus 26. kedd, 16:54
2014. augusztus 23-án, szombaton a Bükkábrányi Sport Club felnőtt csapata idegen környezetben lépett pályára, ezúttal Mád együttese fogadta őket. A találkozó 17 órakor vette kezdetét.
A 29. percben a mádiaknak sikerült előnyhöz jutniuk, Hajdu Zsolt talált be az ábrányiak kapujába, így vezetést szereztek, 1-0 lett az állás javukra.
A 34. percben a hazaiak kétgólosra növelték előnyüket, Lapis Dániel szerzett gólt, így 2-0-ra változott a találkozó állása.

A 41. percben Mád együttese megszerezte a 3. találatát is, ezúttal Kánya Adrián Michelnek sikerült betalálni az ábrányiak kapujába, így a hazaiak már három gólos előnyre tettek szert.
Az első játékrésznek tehát 3-0-ás mádi vezetés mellett vetett véget a játékvezető.
A második játékrészben a bükkábrányiak próbálkozásai a gólszerzésre nem jártak eredménnyel.
A 66. percben vette elő a játékvezető először a mérkőzésen a sárga lapot és felmutatta Kecskés Tamásnak szabálytalanságáért, majd nem sokkal később a 74. percben a hazaiak játékosának, Bohus Péternek is felmutatta a sárga lapot a bíró.
A 80. percben Tóth Krisztián szabálytalanságát is sárga lappal figyelmeztette a játékvezető.
Bükkábrány csapatának a próbálkozásai a gólszerzésre továbbra sem jártak eredménnyel, így a Mád - Bükkábrány felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 3-0 lett.