Kisgyőr - Mezőkeresztes bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. augusztus 26. kedd, 16:56
Elrajtolt a 2014/2015. évi megyei III. osztályú labdarúgó bajnokság. A dél-borsodi csoportban szereplő Mezőkeresztes felnőtt csapata az első fordulóban 2014. augusztus 23-án 17 órai kezdettel idegen környezetben, Kisgyőrben lépett pályára. A találkozó 17 órakor vette kezdetét.
A kisgyőriek 16 perc elteltével már megszerezték a vezetést, Kolompár Miklós szerzett gólt csapatának, így egy gólos előnyre tettek szert.
A 27. percben két gólosra nőtt a hazaiak előnye, Vitárius Gyula lőtt gólt, így 2-0 lett az állás.

A 45. percben megszületett a 3. kisgyőri gól is, Kolompár Miklós találata révén 3-0-ra módosult a mérkőzés eredménye.
Az első félidőben hiába próbálkoztak a keresztesiek, nem sikerült gólt elkönyvelniük, így a második félidőt 3-0-ás állás mellett kezdhették meg.
A 49. percben Vitárius Gyula talált be ismét a keresztesi kapuba, így 4-0 lett az eredmény.
A 52. percben Vitárius Gyula ismét gólt szerezett csapatának, találata révén 5-0-ra változott a mérkőzés állása.
A 69. percben Török Márton iratkozott fel a góllövők névsorába, így 6-0-ra módosult az állás.
A 71. percben megszületett a 7. kisgyőri gól is, ezúttal Hriczó Tamás volt eredményes, így 7-0 lett az eredmény.