Mezőnyárád - Ónod bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. szeptember 02. kedd, 07:16
Mezőnyárád felnőtt csapata a bajnokság első hazai mérkőzésén 2014. augusztus 30-án, szombaton 17 órai kezdettel Ónod csapatát fogadta.
A nyárádiak 10 perc elteltével már megszerezték a vezetést, Német Róbert szerzett gólt csapatának, így egy gólos előnyre tettek szert.
Az ónodiak a 21. percben azonban máris kiegyenlítettek, Vadászi Ferenc találata révén 1-1- lett az állás.
A 25. percben vette elő a bíró a mérkőzésen először a
sárga lapot és felmutatta Németh Lászlónak.

A 27. percben az ónodiaknak máris sikerült megfordítaniuk az eredményt, Gyükér László találata révén 1-2-re változott az eredmény.
A 27. percben Huszár Tamás szabálytalanságát figyelmeztette sárga lappal a játékvezető.
A 2. félidő 6. percében két gólosra nőtt a vendégek előnye, Vadászi Ferenc lőtt gólt, így 1-3 lett az állás.
A 60. percben Nyistyák Dávid részesült sárga lapos bírói figyelmeztetésben.
A 66. percben a játékvezető egyből két játékosnak is sárga lapot mutatott fel, Glonczi László és Keller Péter is figyelmeztetésben részesült.
A 72. percben Dolyák Dénes talált be a mezőnyárádi kapuba, így 1-4 lett az eredmény.
A 78. percben ismét Dolyák Dénes volt eredményes, találata révén 1-5-re változott a mérkőzés állása.
A 88. percben ismét Vadászi Ferenc volt eredményes, gólja csapata 6. találata volt.
A lefújás előtti pillanatokban a játékvezető még egyszer a zsebébe nyúlt, azonban a piros lapján volt kénytelen elővenni és felmutatni Szamkó Dezsőnek súlyos szabálytalanságáért, így a játékos idő előtt fejezte be a mérkőzést.
A Mezőnyárád-Ónod felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 1-6 lett.