Bükkábrány - Nagybarca bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. szeptember 02. kedd, 07:29
2014. augusztus 30-án, szombaton a Bükkábrányi Sport Club felnőtt csapata hazai környezetben lépett pályára. Ezúttal Nagybarca együttesét fogadták a Szép Pál Sporttelepen.
A találkozó 17 órakor vette kezdetét.
A 3. percben a nagybarcaiaknak sikerült előnyhöz jutniuk, Poszuk Péter talált be az ábrányiak kapujába, így vezetést szereztek, 1-0 lett az állás javukra.
A 7. percben vette elő a bíró a mérkőzésen a sárga lapot és felmutatta Mátyás Józsefnek.
A 14. percben pedig Poszuk Péter szabálytalan szerelését figyelmeztette sárga lappal a játékvezető.

A 19. percben az ábrányiaknak sikerült kiegyenlíteniük, Demeter Péter találata révén 1-1- lett az állás.
A 40. percben Varga Ádám szabálytalanságát figyelmeztette sárga lappal a játékvezető.
A 2.félidőben, a 48. percben a bükkábrányiak megszerezték a vezetést, Somogyi Szabolcs találata révén 2-1-re változott az eredmény.
A 49. percben Tóth Balázs szabálytalan szerelését figyelmeztette sárga lappal a bíró.
Az 51. percben a hazaiak két gólosra növelték előnyüket, Zinger Tamás szerzett gólt, így 3-1-re változott a találkozó állása.
Az 54. percben Bükkábrány együttese megszerezte a 4. találatát is, ezúttal Fazekas Péternek sikerült betalálni a vendégek kapujába, így a hazaiak már három gólos előnyre tettek szert.
A 70. percben Tóth Krisztián is feliratkozott a góllövők névsorába, találata 5-1-re módosította az állást.
A 78. percben Zinger Tamásnak sikerült ismét gólt szereznie, így 6-1-re változott a mérkőzés eredménye.
A 82. percben Borbély Gábor talált be a nagybarcai kapuba, gólja 7-1-re változtatta az állást.
A 83. percben a játékvezető Poszuk Péternek mutatott fel ismét sárga lapot, de mivel a játékos az első félidőben már részesült hasonló figyelmeztetésen, előkerült a piros lap is és idő előtt küldte a bíró az öltözőbe a játékost.
A 90. percben még Borbély Gábort sípszó utáni labdaelrúgásért figyelmeztette sárga lappal a bíró.
A Bükkábrány-Nagybarca felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 7-1 lett.