Ónod - Mezőkeresztes bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. szeptember 16. kedd, 07:47
Mezőkeresztes felnőtt csapata 2014. szeptember 13-án idegen környezetben lépett pályára. Ezúttal Ónod otthonába utaztak. A találkozó 16 óra 30 perckor vette kezdetét.
Az ónodiak 15 perc elteltével már megszerezték a vezetést, Krajnyák Attila szerzett gólt csapatának, így egygólos előnyre tettek szert.
A 26. percben a játékvezető büntetőrúgást ítélt a hazaiak javára. A 11-est Vadászi Ferenc értékesítette, így kétgólosra nőtt a hazaiak előnye, 2-0 lett az állás.
A 29. percben megszületett a 3. ónodi gól is,
Katona János találata révén 3-0-ra módosult a mérkőzés eredménye.

A 34. percben Katona János talált be ismét a keresztesi kapuba, így 4-0 lett az eredmény.
A 44. percben Vadászi Ferenc ismét gólt szerezett csapatának, találata révén 5-0-ra változott a mérkőzés állása.
A 2.félidőben, a 47. percben Vadászi Ferenc találatával tovább növelte csapata előnyét, 6-0 lett a találkozó állása, majd az 52. percben ismét Vadászi Ferenc volt eredményes, így 7-0-ra módosította találatával a mérkőzés eredményét.
Az 54. percben Tricskó István iratkozott fel a góllövők névsorába, így 8-0-ra módosult az állás.
A 65. percben megszületett a 9. ónodi gól is, Katona János volt újból eredményes, így 9-0 lett az eredmény.
A 80. percben még Profáncsik István szerzett gólt csapatának, amely találat által 10-0 lett az eredmény.
A 90. percben a mezőkeresztesi csapatnak sikerült megszereznie az egyetlen találatát, egy büntetőt követően Csibrik Tamás érvényesítette a 11-est, így gólja 10-1-re változtatta az állást és ez maradt a végeredmény is.