Bükkábrány - Encs bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. szeptember 23. kedd, 12:23
2014. szeptember 20-án, szombaton a Bükkábrányi Sport Club felnőtt csapata hazai környezetben lépett pályára. Ezúttal Encs együttese érkezett a Szép Pál Sporttelepre. A találkozó 16 órakor vette kezdetét.
Az első félidőben a két csapat felváltva alakított ki helyzeteket. A 19. percben vette elő a bíró a mérkőzésen először a sárga lapot, amikor Csiki Valentin reklamálását elégelte meg, és felmutatta neki a lapot.
Az első játékrészben sem a bükkábrányiaknak, sem az encsieknek nem sikerült találatot elkönyvelniük.

Az 57. percben a vendég együttesnek sikerült előnyhöz jutnia, Czernai Gábor talált be az ábrányiak kapujába, így vezetést szereztek, 1-0 lett az állás javukra.
A 73. percben Gregó Imre sípszó utáni labdaelrúgását figyelmeztette sárga lappal a bíró.
A 74. percben Subert Mátyás állította meg szabálytalanul ellenfelét, így ő is sárga lapos figyelmeztetésben részesült.
Az ezt követő szabadrúgás elvégzését követően Berta István lőtte az encsi kapuba a labdát, így kiegyenlítettek az ábrányiak, 1-1 lett az eredmény.
A 81. percben Subert Mátyás újabb szabálytalanságát újabb sárga lappal figyelmeztette a bíró, így a piros lap is előkerült a zsebéből és küldte idő előtt az öltözőbe a játékost.
A 86. percben Demeter Péter szabálytalanságáért részesült sárga lapos bírói figyelmeztetésben.
A Bükkábrány – Encs felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 1-1 maradt.