Tiszapalkonya - Mezőkeresztes bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. szeptember 30. kedd, 07:16
Mezőkeresztes felnőtt csapata 2014. szeptember 27-én, szombaton idegen környezetben lépett pályára, ezúttal Tiszapalkonya otthonába utaztak. A mérkőzés 16 órakor vette kezdetét.
A palkonyaiak 6 perc elteltével már megszerezték a vezetést, Hangácsi Tibor szerzett gólt csapatának, így egy gólos előnyre tettek szert.
A 30. percben két gólosra nőtt a vendégek előnye, Kondor Norbert talált be a keresztesi kapuba, így 2-0 lett a találkozó állása.

A 43. percben a keresztesieknek sikerült szépíteniük, Csibrik Tamás talált be a palkonyai kapuba, így 2-1-re változott az eredmény.
A 2.félidőben, a 60. percben a palkonyai Hangácsi Tibor talált be a keresztesi kapuba, így 3-1 lett az eredmény.
A 70. percben Balogh László találatával tovább növelte csapata előnyét, 4-1 lett a találkozó állása.
A 72. percben a keresztesieknek sikerült a két csapat közötti különbséget csökkenteni, Farkas Richárd szerzett gólt csapatának, így 4-2-re változott a mérkőzés eredménye.
A 79. percben Farkas Richárd ismét betalált a palkonyai kapuba, találta révén 4-3-ra módosult a találkozó állása.
A 87. percben a mezőkeresztesieknek sikerült kiegyenlíteniük, Szilvási Zoltán gólja révén 4-4-re változott az állás és egyben ez maradt a végeredmény is.