Mezőkeresztes - Tard bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. október 07. kedd, 06:53
Mezőkeresztes felnőtt csapata 2014. október 4-én, szombaton hazai pályán fogadta Tard együttesét. A találkozó 15 órakor vette kezdetét.
A mérkőzés a tardiak helyzeteivel vette kezdetét, előttük adódott több lehetőség. A 30. percben vette elő a bíró a mérkőzésen először a sárga lapot és felmutatta 2 játékosnak is, a keresztesi Bukta Gábornak szabálytalanságáért, míg a tardi Zsiga Jánosnak civakodásért.
A 39. percben Kertész Viktor részesült sárga lapos bírói figyelmeztetésben.
A mérkőzés első félidejében tehát a sem a keresztesieknek, sem a tardiaknak nem sikerült találatot elkönyvelniük.

A 47. percben Kaposvári Péter volt szabálytalan saját 16-osán belül, így a bíró sárga lapot mutatott fel neki és a keresztesiek javára büntetőt ítélt. A 11-est azonban nem tudták értékesíteni, így maradt az eredmény változatlan.
A 64.percben Csóka Károly akadályozta meg a szabadrúgást gyors elvégzését, így sárga lapot mutatott fel neki a bíró.
A 67. percben Gál Márton részesült sárga lapos bírói figyelmeztetésben szabálytalanságát követően.
A 78. percben Nyikes Attila állította meg szabálytalanul ellenfelét, így ő is sárga lapos figyelmeztetésben részesült.
A 82. percben ismét elővette a bíró a sárga lapot és felmutatta Juhász Gábornak.
A keresztesieknek a 87. percben sikerült betalálniuk az ellenfelük kapujába, így Csóka Károly gólja révén vezetést szereztek.
A 89. percben a tardi Ádám Árpád piros lapos játékvezetői figyelmeztetésben részesült, így a tardiak 10 fővel fejezték be a mérkőzést.
A 90. perc alatt tehát nem tudtak a tardiak találatot elkönyvelni, így a Mezőkeresztes-Tard felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 1-0 lett.