Bükkábrány - Sátoraljaújhely bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. október 07. kedd, 07:04
2014. szeptember 27-én, szombaton a Bükkábrányi Sport Club felnőtt csapata idegen környezetben lépett pályára. Ezúttal Tállya együttese fogadta őket. A találkozó 16 órakor vette kezdetét.
A 25. percben a játékvezető büntetőrúgást ítélt a tállyaiak javára. A 11-est Ondó János értékesítette, így vezetést szereztek, 1-0 lett az állás javukra.
A 43. percben a hazai Tállya együttesének sikerült két gólosra növelni a két csapat közötti különbséget, Szárnya Zsolt találata révén 2-0-ra változott a mérkőzés eredménye.

A 45. percben vette elő a játékvezető először a mérkőzésen a sárga lapot és felmutatta Tóth Balázsnak szándékos kezezésért.
A 2.félidőben, a 48. percben megszületett a 3. tállyai gól is, Horváth Benjámin lőtte az ábrányi kapuba a labdát, így 3-0- lett az állás.
Az 57. percben a bükkábrányiak javára büntetőt ítélt a játékvezető, azonban értékesíteni ezt nem tudták.
A 65. percben a bükábrányiaknak sikerült szépíteniük. Szabó Zsolt szerzett gólt csapatának, így 3-1 lett az eredmény.
A 67. percben azonban újabb hazai találatot láthatott a közönség, Orosz Tamás volt ezúttal eredményes, így 4-1-re változott az állás.
A 79. percben Kecskés Tamás reklamálását elégelte meg a bíró és mutatott fel neki sárga lapot.
A 90. percben pedig a hazaiak játékosának Kiss Krisztiánnal mutatta fel a sárga lapot a bíró szabálytalanságáért.
A Tállya-Bükkábrány felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 4-1 lett.