Sajóbábony - Bükkábrány bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. október 14. kedd, 07:00
2014. október 11-én, szombaton a Bükkábrányi Sport Club felnőtt csapata idegen környezetben lépett pályára. Ezúttal Sajóbábony együttese fogadta őket. A találkozó 15 órakor vette kezdetét.
A találkozó első félidejében mindkét csapat előtt adódott lehetőség, főként jó szögből elvégezhető szabadrúgások által.
A 41. percben vette elő a bíró a mérkőzésen először a sárga lapot és felmutatta Tóth Krisztiánnak reklamálásért.

Az első félidőben sem a hazai Sajóbábony együttesének, sem a bükkábrányiaknak nem sikerült találatot elkönyvelniük.
Az 53. percben Baranyi Péter szabálytalan megmozdulását figyelmeztette sárga lappal a játékvezető.
A 66. percben Kovács Ádámnak mutatott fel sárga lapot a játékvezető lerántásért.
A második félidőben az első játékrészhez hasonlóan egyik együttes sem talált be az ellenfele kapujába, így a Sajóbábony-Bükkábrány felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 0-0 lett.