Mezőkeresztes - Mezőcsát II. bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. október 21. kedd, 06:45
Mezőkeresztes felnőtt csapata 2014. október 19-én, vasárnap hazai környezetben lépett pályára, Mezőcsát II. számú csapatát fogadták. A találkozó 14 óra 30 perckor vette kezdetét.
A mezőcsátiak 17 perc elteltével már megszerezték a vezetést, Csapó Zoltán szerzett gólt csapatának, így egygólos előnyre tettek szert.
Az első félidő hátralévő részében a mezőkeresztesiek megtettek mindent az egyenlítés érdekében, azonban helyzeteiket nem sikerült gólra váltani.
A 2.félidőben, a 69. percben két gólosra nőtt a vendégek előnye, Barna Attila talált be a keresztesi kapuba, így 0-2 lett a találkozó állása.

A 71. percben megszületett a kövezekző mezőcsáti gól is, Barna Attila újabb találata révén 0-3-ra módosult a mérkőzés eredménye.
A 81. percben a keresztesieknek sikerült szépíteniük, Kapusi Attila juttatta a csáti kapuba a labdát, így 1-3-ra módosította a találkozó állását és ez maradt a végeredmény is.