Tibolddaróc - Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. október 21. kedd, 06:50
A dél-borsodi csoportban szereplő Mezőnyárád felnőtt csapata 2014. október 19-én, vasárnap 14 óra 30 perckor idegen környezetben, Tibolddarócon lépett pályára.
A találkozón az első félidőben a két csapat felváltva alakított ki helyzeteket, mindkét oldalon voltak lehetőségek.
A tibolddaróciak a 37. percben megszerezték a vezetést, Szanyi Gyula szerzett gólt csapatának, így egygólos előnyre tettek szert.
A 42. percben két gólosra nőtt a hazaiak előnye, Szanyi Gyula lőtt ismét gólt, így 2-0 lett az állás.

A második játékrészben a nyárádiak próbálkozásai a gólszerzésre és a szépítésre nem jártak eredménnyel.
A 83. percben Szanyi Gyula talált be harmadjára is a mezőnyárádi kapuba, így 3-0 lett az eredmény.
A 85. percben Lázár Viktor szerzett gólt csapatának, találata révén 4-0-ra változott a mérkőzés állása és ez maradt a végeredmény is.