Mezőkeresztes - Tiszakeszi II. bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. október 28. kedd, 07:08
Mezőkeresztes felnőtt csapata 2014. október 26-án, vasárnap hazai környezetben lépett pályára, Tiszakeszi II. számú csapatát fogadták. A találkozó 13 óra 30 perckor kezdődött el.
A találkozó első félidejében mindkét csapat előtt adódott lehetőség, főképp jó szögből elvégezhető szabadrúgások által.
Az első félidőben sem a hazai Mezőkeresztes együttesének, sem a vendég Tiszakeszi csapatának nem sikerült betalálni ellenfele kapujába.
A tiszakesziek a 2.félidőben, a 71. percben vezetést szereztek, Róth István gólja révén 0-1 lett az állás.

A 78. percben Kovács Máténak mutatott fel sárga lapot a bíró szabálytalanságáért.
A 81. percben két gólosra nőtt a két csapat közötti különbség, Szalai János gólja 0-2-re változtatta az állát.
A 89. percben Erdei Sándor szabálytalan szerelését is sárga lappal figyelmeztette a játékvezető.
A 90 perc alatt a mezőkeresztesieknek egyetlen egyszer sem sikerült betalálni a vendégek kapujába, így a Mezőkeresztes-Tiszakeszi felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 0-2 lett.