Mezőnyárád - Tard bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. október 28. kedd, 07:15
2014. október 25-én, szombaton Mezőnyárád felnőtt csapata hazai pályán látta vendégül Tard csapatát a soron következő bajnoki fordulóban. A találkozó 14 óra 30 perckor kezdődött el.
A 12. percben a nyárádiak máris megszerezték a vezetést, Horváth László találata révén egy gólos előnyre tettek szert.
A 27. percben vette elő a bíró a mérkőzésen először a sárga lapot és felmutatta Papházi Viktornak.
A 43. percben Tóth Dávid is sárga lapos bírói figyelmeztetésben részesült.
A 44. percben két gólosra nőtt a nyárádiak előnye, Harangozó Ákos gólja révén 2-0 lett az eredmény.

A 2. félidőben a tardiak próbálkozásai a gólszerzésre nem jártak eredménnyel, viszont a 82. percben megszületett a 3. mezőnyárádi gól is, ismét Harangozó Ákos volt eredményes, így 3-0 lett az állás és ez maradt a végeredmény is.