Edelény-Tomor-Lak - Bükkábrány bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. november 11. kedd, 08:03
A Bükkábrányi Sport Club felnőtt csapata 2014. november 8-án szombaton 13 órától idegen környezetben lépett pályára. Edelénybe utaztak, ahol az Edelény-Tomor-Lak csapatával mérkőztek meg.
A 6. percben a hazaiaknak máris sikerült megszerezniük a vezetést, Boros Márton lőtt gólt csapatának, így egy gólos előnyre tettek szert.
A 23. percben vette elő a bíró a mérkőzésen először a sárga lapot és mutatta fel Berta Istvánnak.
A 31. percben Homonnay Márk szabálytalankodott ellenfelével, így ő is sárga lapos figyelmeztetésben részesült.
A 39. percben Baranyi Péter reklamálását sárga lappal figyelmeztette a játékvezető.
Az első játékrészben a bükkábrányiaknak nem sikerült kiegyenlíteniük, így a 2. 45 perc 1-0-s állás mellett kezdődött el.

Az 51. percben Mészáros Balázs reklamálását elégelte meg a játékvezető és mutatta fel neki is a sárga lapot.
Az 52. percben Tóth Krisztián állította meg szabálytalanul ellenfelét, így ő is sárga lapos figyelmeztetésben részesült.
A 62. percben a Vajda Ákos is elkönyvelhetett egy sárga lapot.
A 67. percben a bükkábrányiaknak sikerült kiegyenlíteniük, Heksch István talált be az edelényi kapuba, így 1-1 lett az állás.
A 70. percben Tóth Krisztián újabb szabálytalanságát újabb sárga lappal figyelmeztette a bíró, így a piros lap is előkerült és küldte idő előtt az öltözőbe a játékost.
A 81. percben Jakab Norbert részesült sárga lapos figyelmeztetésben reklamálásáért, majd a 85. percben Kovács Ádám szabálytalanságát is sárga lappal jutalmazta a bíró.
A 88. percben az edelényiek ismét megszerezték a vezetést, Füzi Patrik gólja révén 2-1 lett a találkozó állása.
Az Edelény-Tomor-Lak – Bükkábrány felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye tehát 2-1 lett.