Sárospatak - Bükkábrány bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. november 25. kedd, 08:57
2014. november 22-én, szombaton a BSC felnőtt csapata utolsó őszi szezonbeli mérkőzésén Sárospatak otthonába utazott. a találkozó 13 órakor vette kezdetét.
A 12. percben a hazai együttes szerezte meg a vezetést, Fedor László gólja révén a patakiak egy gólos előnyre tettek szert.
A 29. percben azonban a bükkábrányiaknak sikerült kiegyenlíteniük, Tóth Krisztián lőtt gólt, így 1-1 lett az állás.
A 33. percben vette elő a bíró a mérkőzésen először a sárga lapot és mutatta fel Baranyi Péternek szabálytalanságáért.

A 40. percben Tóth Balázs szabálytalanságát is sárga lappal figyelmeztette a bíró.
A 43. percben Tóth Balázs kézzel ért a labdához, így a bíró ismét sárga lapot mutatott fel neki, de mivel pár perccel korábban már részesült hasonló figyelmeztetésben, a bíró a piros lapot is elővette és idő előtt küldte az öltözőbe a játékost.
A 2.félidőben, a 47. percben Tóth Péter szabálytalankodott ellenfelével, így ő is sárga lapos bírói figyelmeztetésben részesült.
Az 53. percben az emberhátrány ellenére, a bükkábrányiaknak sikerült találatot elkönyvelniük, Borbély Gábor gólja révén átvették a vezetést, 2-1 lett az állás javukra.
A 62. percben Helmeczi Balázs részesült sárga lapos bírói figyelmeztetésben.
A 77. percben Somogyi Szabolcs is sárga lapos figyelmeztetésben részesült, majd a 77. percben még Bartha Attilának is felmutatta a sárga lapot a játékvezető.
A sárospatakiaknak a 2. félidőben nem sikerült egyetlen egyszer sem betalálni az ábrányi kapuba, így a Sárospatak-Bükkábrány felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 1-2 lett.