XXX. Borosi Teremlabdarúgó Torna - előselejtező: a Mezőnyárádi SE mérkőzései
2015. február 03. kedd, 09:19
A XXX. dr. Borosi László Teremlabdarúgó Emléktorna előselejtezője január 17-én került megrendezésre. A mezőnyárádi csapat a Miskolci Egyetemen mérkőzött meg 2x15 perces játékidejű mérkőzéseken további 5 csapattal: Bükkszentkereszttel, Hernádnémetivel, Nyírjes-Szirmával, Máddal és Tarcallal.
A mezőnyárádiak 8 óra 30 perctől Nyírjes-Szirma csapata ellen játszották. Az első félidőben egyik csapat sem szerzett gólt, majd a második 15 percben a szirrmaiak kétszer is betaláltak a nyárádi kapuba, így a végeredmény 0-2 lett.
A 2. mérkőzést Hernádnémeti ellen játszották a nyárádiak 9 óra 30 perctől. A nyárádiak az első játékrész elején megszerezték a vezetést, amely előnyt a mérkőzés végéig tartani tudtak, így 1-0 arányban legyőzték a hernédnémetieket.

A harmadik mezőnyárádi találkozó 12 órakor vette kezdetét, amelyen Bükkszentkereszt csapata ellen mérkőztek meg. A mérkőzésen az első félidő 0-0-ás állás mellett ért véget, míg a második 15 percben is sokáig úgy látszott, hogy nem bír egymással a két csapat, ám a lefújás előtti pillanatokban a bükkszentkeresztiek gólt tudtak szerezni és így 1-0 arányban legyőzték a nyárádiakat.
A 4. találkozó 13 órától a Mezőnyárád-Tarcal mérkőzés volt. A találkozó sorsa hasonlóan alakult, mint a Bükkszentkereszt elleni meccs, a tarcaliak az utolsó percekben szerezték meg a vezetést és győzték le ők is Nyárádot.
Az utolsó, 5. mérkőzést a nyárádiak Máddal játszották 15 órától. A mádiak előbb az első fél-időben szereztek vezetést, majd a második 15 perc elején tovább növelték előnyüket két gólosra, azonban a nyárádiak előbb szépíteni, majd egyenlíteni tudtak, így a végeredmény 2-2 lett.

A XXX. dr. Borosi László Teremlabdarúgó Emléktorna előselejtezőjében Mezőnyárád csapatának tehát a lejátszott 5 mérkőzésből 1 győzelmet, 1 döntetlent és 3 vereséget sikerült elérniük és így az 5. helyen végeztek, tehát nem jutottak tovább a torna további selejtezőkörébe.