Bükkábrányi Bányász - Bereck (Erdély) labdarúgó edzőmérkőzés
2015. március 03. kedd, 08:04
2015. február 9-től február 15-ig Bükkábrányban vendégeskedett az erdélyi Bereck focicsapata, akik a téli felkészülésüket bonyolították nálunk edzőtábor keretében. Az 1 hétig tartó felkészülés során a bükkábrányiak vendégül látták őket, délelőtt és délután edzésük volt, valamint több felkészülési mérkőzést is szerveztek nekik. Az egyik ilyen mérkőzést a Bükkábrányi Bányász csapatával játszották 2015. február 14-én szombaton.

Az 5. percben a vendég erdélyi együttes szerezte meg a vezetést, egy gólos előnyre tettek szert.
A 11. percben pedig máris két gólosra növelték előnyüket.
Az ábrányiaknak nem sikerült megszerezniük a szépítést jelentő találatot, ellentétben Bereck csapatával, akik a 38. percben megszerezték 3. találatukat is, majd 3 perccel később, a 41. percben 0-4-re változtatták a találkozó állását.
Az első félidő 4-0-ás berecki előny mellett ért véget.
A 2. félidőből 9 perc telt el, amikor a vendégek elkönyvelték 5. találatukat is.
A 74. percben pedig megszületett a 6. erdélyi gól is.
A bükkábrányiaknak nem sikerült egyetlen egyszer sem betalálni az ellenfelük kapujába, így a Bükkábrány Bányász-Bereck felkészülési labdarúgó mérkőzés végeredménye 0-6 lett.