Mezőnyárád - Hejőszalonta bajnoki labdarúgó mérkőzés
2015. március 17. kedd, 17:50
2015. március 14-én, szombaton Mezőnyárád felnőtt csapata hazai környezetben lépett pályára a tavaszi szezon első mérkőzésén: Hejőszalonta együttese érkezett hozzájuk. A találkozó 14 óra 30 perckor kezdődött el.
A 6. percben a mezőnyárádiak máris megszerezték a vezetést, amikor a játékvezető büntetőrúgást ítélt nekik, és a 11-est Német Róbert értékesítette.
A 14. percben a vendégek egyenlíteni tudtak, Irhás Ferenc gólja 1-1-re változtatta az állást.
A 24.percben nyúlt először a találkozón a zsebébe a játékvezető és mutatta fel a sárga lapot Keller Péternek szabálytalanságáért.

A 35. percben a nyárádiaknak sikerült átvenniük ismét a vezetést, Harangozó Ákos szerzett gólt csapatának, így 2-1 lett az állás.
A 39. percben a hejőszalontaiak azonban ismét kiegyenlítettek, Kiss Imre szerzett gólt csapatának, így 2-2 lett az állás.
A 45. percben Kiss János reklamálását elégelte meg a bíró és mutatott fel neki sárga lapot.
A 2.félidőben, az 50. percben Guti Dávid részesült sárga lapos bírói figyelmeztetésben.
A 69. percben Illés Zsolt szerzett találatot a vendég együttesnek, így átvették a vezetést, 2-3 lett az állás javukra.
A 80. percben megszületett a negyedik hejőszalontai gól is, Farkas Richárd volt eredményes, így 2-4-re változott az eredmény.
A 84. percben Nagy József volt eredményes, gólja 2-5-re változtatta az állást.
A 85. percben a nyárádiak még szépíteni tudtak, Német Róbert gólja 3-5-re módosította a mérkőzés eredményét és ez marad a végeredmény is.