Ónod - Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés
2015. március 24. kedd, 07:06
2015. március 21-én, szombaton Mezőnyárád felnőtt csapata idegenbe utazott, ezúttal Ónod együttese látta őket vendégül. A találkozó 15 órakor kezdődött el.
A 8. percben a hazaiak máris megszerezték a vezetést, Katona János találata révén egy gólos előnyre tettek szert.
A 28. percben az ónodiak előnye két gólosra nőtt, Krajnyák Attila szerzett gólt.
A 33. percben Katona János megszerezte az ónodiak 3. találatát is, így 3-0 lett a találkozó állása.

A 38. percben tovább nőtt a hazaiak előnye, Vadászi Ferenc szerzett gól, amely révén 4-0-ra változott a találkozó eredménye.
A 41. percben a nyárádiaknak sikerült szépíteniük, Harangozó Ákos szerezte meg a nyárádiak első találatát, 4-1 lett az állás, amely egyben a félidei eredmény is maradt.
A 49. percben a nyárádiak újabb találatot könyvelhettek el, újra Harangozó Ákos volt eredményes, így 4-2-re változott az állás.
Az 58. percben a bíró 11-est ítélt az ónodiak javára. Ezt Vadászi Ferenc értékesítette, így 5-2 lett az állás.
A 63. percben, majd 3 perccel később a 66. percben is Vadászi Ferencnek sikerült újabb találatot szereznie, így 7-2-re majd 8-2-re változott a mérkőzés eredménye.
A 74. percben Zemlény Attila is betalált a nyárádi kapuba, így 9-2-re változott az állás.
A 86. , majd a 91. percben még született 1-1 találat, mindkét esetben Vadászi Ferenc volt a gólszerző, így 10-2-re, majd 11-2-re módosította a mérkőzés eredményét, utóbbi maradt a végeredmény.