Bükkábrány - Felsőzsolca bajnoki labdarúgó mérkőzés
2015. március 31. kedd, 06:48
2015. március 28-án, szombaton a Bükkábrányi Sport Club felnőtt csapata ismét hazai környezetben lépett pályára. Ezúttal az első helyen álló Felsőzsolca együttese érkezett Bükkábrányba. A találkozó 15 órakor vette kezdetét.
A mérkőzés első félidejében a két csapat felváltva alakított ki helyzeteket, azonban a vezetést jelentő találatot nem sikerült egyik együttesnek sem megszereznie.
A 38. percben vette elő először a sárga lapot a bíró a zsebéből és mutatta fel Bárdos Gergőnek.

A 2.félidőben, a 47.percben Varga Kristóf szabálytalanságáért és mutatta fel neki is a sárga lapot.
A 78. percben Kascsák Zoltán állította meg szabálytalanul ellenfelét, így ő is sárga lapos figyelmeztetésben részesült.
A 83. percben Demeter Péter is elkönyvelgetett egy sárga lapos bírói figyelmeztetést.
A 90 perc alatt a bükkábrányiaknak hiába voltak helyzeteik, lehetőségeik, nem sikerült az ellenfelük hálójába juttatni a labdát, míg a felsőzsolcaiak részéről sem született találat, így a Bükkábrány-Felsőzsolca felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye tehát 0-0 lett.