Tiszakeszi II. - Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés
2015. április 14. kedd, 06:34
2015. április 11-én, szombaton Mezőnyárád felnőtt csapata idegenbe utazott, ezúttal Tiszakeszi II. számú együttese látta őket vendégül.
A találkozó 16 óra 30 perckor kezdődött el.
A 13. percben a hazaiak máris megszerezték a vezetést, Erdei Sándor találata révén egy gólos előnyre tettek szert.
A 27. percben a tiszakesziek előnye két gólosra nőtt, Potyka Norbert szerzett újabb gólt, így 2-0 lett az állás.

A 2. félidőben, a 60. percben Potyka Norbert megszerezte a kesziek 3. találatát is, így 3-0 lett a találkozó állása.
A 67. percben tovább nőtt a hazaiak előnye, Muskatal Bence szerzett gól, amely révén 4-0-ra változott a találkozó eredménye.
A 79. percben a nyárádiak megszerezték a találkozó az első góljukat, Harangozó Ákos révén sikerült szépíteniük, 4-1 lett az állás.
A 83. percben Potyka Norbertnek sikerült újabb találatot szereznie, így 5-1-re változott a mérkőzés eredménye.
A 88. percben még Dobos Csabának sikerült betalálnia a nyárádiak kapuba, így 6-1-re változott az állás és ez maradt a végeredmény is.