Tard - Mezőkeresztes bajnoki labdarúgó mérkőzés
2015. április 28. kedd, 06:23
Mezőkeresztes felnőtt csapata a bajnokság soron következő fordulójában, 2015. április 25-én, szombaton 17 órai kezdettel Tard otthonában lépett pályára.
A játékvezető a 14. percben büntetőrúgást ítélt a keresztesiek javára, mivel a tardiak játékosa Gaál Bence kézzel ért a labdához saját 16-osán belül, amiért a bíró sárga lapot mutatott fel neki. A 11-est Oláh Sándor értékesítette, így vezetést szereztek a keresztesiek.
A 21. percben a vendégek tovább növelték előnyüket, Horváth Sándor gólja révén 2-0 lett az állás javukra.

A 32. percben Kertész Viktor részesült sárga lapos bírói figyelmeztetésben.
A 2. játékrészben a két csapat felváltva alakított ki helyzetet. A 73. percben a keresztesi Thür Antal is sárga lapos bírói figyelmeztetésben részesült.
A 77. percben a tardi Kaló József reklamált olyan súlyos fokban a játékvezetőnél, hogy előbb sárga, majd piros lapot mutatott fel neki és küldte idő előtt az öltözőbe a játékost.
A Tard-Mezőkeresztes felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 0-2 lett.