Mezőkeresztes - Bükkábrányi Bányász bajnoki labdarúgó mérkőzés
2015. május 05. kedd, 07:38
Mezőkeresztes felnőtt csapata a bajnokság soron következő fordulójában 2015. május 1-én, pénteken 17 órai kezdettel a Bükkábrányi Bányász együttesét fogadta hazai pályán.
A 32. percben a keresztesiek szereztek vezetést, Csóka Károly lőtt gólt, így 1-0 lett az állás javukra.
A játékvezető a 36. percben büntetőrúgást ítélt a keresztesiek javára, mivel az ábrányiak játékosa, Gedai Ákos szabálytalankodott a saját 16-osán belül, amiért a bíró sárga lapot mutatott fel neki. A 11-est Oláh Sándor értékesítette, így 2-0 lett az állás.
A 38. percben Palcsák József részesült sárga lapos bírói figyelmeztetésben.
A 42. percben Pásztor Levente szépíteni tudott, gólja 2-1-re változtatta a mérkőzés eredményét.

A 2.félidőben, az 53. percben Sós Bence részesült sárga lapos bírói figyelmeztetésben, majd az 55. percben Himer Gábor is elkönyvelhetett egy sárga lapot.
A 64. percben a keresztesi Kapusi Attila is sárga lapos bírói figyelmeztetésben részesült.
A 65. percben megszületett a 3. keresztesi gól is, ezúttal Auer János volt eredményes, így 3-1 lett az állás, ez az eredmény a későbbiekben már nem változott.