Sajóörös - Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés
2015. május 05. kedd, 07:43
Mezőnyárád felnőtt csapata a bajnokság soron következő fordulójában, 2015. május 3-án vasárnap 17 órai kezdettel Sajóörös otthonában lépett pályára.
Az első játékrészben a két csapat felváltva alakított ki helyzeteket.
A hazaiak 37. perc elteltével szerezték meg a vezetést, Adorján Károly szerzett gólt csapatának, így egy gólos előnyre tettek szert.
A 2.félidőben, az 58. percben az örösiek tovább növelték előnyüket, Rozgonyi Gábor találata révén 2-0 lett az állás javukra.

A 64. percben Pásztor Sándor talált be a nyárádi kapuba, így 3-0 lett az eredmény.
A 71. percben a nyárádiaknak sikerült szépíteniük, Koza István szerzett gólt, így 3-1-re változott a találkozó állása.
A 79. percben egygólosra csökkent a két csapat közötti különbség, Harangozó Ákos gólja 3-2-re változtatta az eredményt.
A 86. percben Béres Zoltán volt eredményes, így 4-2-re módosult a találkozó állása és ez maradt a végeredmény is.