Bükkábrány - Onga bajnoki labdarúgó mérkőzés
2015. május 12. kedd, 05:57
2015. május 9-án, szombaton a BSC felnőtt csapata hazai környezetben lépett pályára: ezúttal Onga együttesét fogadták. A találkozó 17 órakor vette kezdetét.
A vendég együttes fél óra elteltével szerezte meg a vezetést, Tóth Roland gólja révén előnyre tettek szert.
A 41. percben vette elő a bíró a mérkőzésen először a sárga lapot és mutatta fel a Monyók Péternek.
A 2.félidőben, az 58. percben Kovács Ádám szabálytalanságát figyelmeztette sárga lappal a bíró.

A 60. percben Tóth István is elkönyvelhetett egy sárga lapos bírói figyelmeztetést.
Az 56. percben az ongaiak kétgólosra növelték előnyüket, Román Richárd szerezte meg a követező találatot, így 0-2 lett a találkozó állása.
A 70. percben az a vendégek tovább növelték előnyüket, Bagi Ádám lőtt gólt, így 0-3 lett az állás.
A 90. percben a játékvezető büntetőrúgást ítélt a bükkábrányiak javára. A 11-est Kerényi Márk értékesítette, így szépíteni tudtak az ábrányiak, 1-3-ra változott az állás és egyben ez lett a végeredmény is.