Tiszabábolna - Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés
2015. június 02. kedd, 08:09
Mezőnyárád felnőtt csapata a bajnokság soron következő mérkőzésén 2015. május 30-án, szombaton Tiszabábolna otthonába utazott. A mérkőzés 17 órakor kezdődött el.
A 9. percben a bábolnaiak szerezték meg a vezetést, Angyal Csaba talált be a nyárádi kapuba, így egy gólos előnyre tettek szert.
A 15. percben megszületett a második hazai találat is, Korsós Lajos lőtt gólt, így 2-0 lett az állás.
A 30. percben a nyárádiak szépíteni tudtak, Harangozó Ákos gólja révén 2-1-re változott a mérkőzés eredménye.
A 36. percben Szegedi Zsolt talált be a nyárádi kapuba, így 3-1 lett a mérkőzés eredménye.

A 38. percben 3 gólosra nőtt a hazaiak előnye, Csizmadia Tamás lőtt gólt, így 4-1 lett az állás.
A 41. percben Guti Dávid szabálytalanságát figyelmeztette sárga lappal a játékvezető, majd a 45. percben a bábolnai Szegedi Zsolt is elkönyvelhetett egy sárga lapos bírói figyelmeztetést.
Az első félidő 4-1-es hazai vezetés mellett ért véget.
A 68. percben Németh László részesült sárga lapos figyelmeztetésben.
A 71. percben ismét nyárádi gól született, Birinyi Ákos gólja révén 4-2-re módosult az állás.
A 81. percben Szegedi Zsolt talált be ismét a mezőnyárádi kapuba, így 5-2 lett az eredmény.
A 86. percben Gordos Attila Ádám volt eredményes, találata révén 6-2-re változott a mérkőzés állása és ez maradt a végeredmény is.