Mezőnyárád - Mezőkeresztes bajnoki labdarúgó mérkőzés
2015. június 09. kedd, 06:15
Mezőnyárád felnőtt csapata a bajnokság utolsó mérkőzésén, 2015. június 7-én, vasárnap hazai környezetben fogadta Mezőkeresztes együttesét. A mérkőzés 17 órakor kezdődött el.
A 5. percben a keresztesiek szerezték meg a vezetést, Csóka Károly talált be a nyárádi kapuba, így egy gólos előnyre tettek szert.
A 9. percben a nyárádiak már egyenlíteni is tudtak, Koza István gólja 1-1-re változtatta az állást.
A 18. percben a keresztesiek ismét vezetést szereztek, Csibrik Péter talált be a nyárádi kapuba, így 1-2 lett az eredmény.

A 27. percben két gólosra nőtt a keresztesiek előnye, Csibrik Tamás volt eredményes, így 1-3 lett az állás.
A 2.félidőben, az 58. percben a nyárádiaknak sikerült ismét szépíteniük, Harangozó Ákos lőtt gólt, így 2-3-ra változott a mérkőzés eredménye.
A 74. percben azonban tovább nőtt a keresztesiek előnye, Thür Antal volt eredményes, így 2-4 lett az állás.
A 80. percben Csibrik Tamás másodszor is eredményes volt, találata 2-5-re változtatta a mérkőzés eredményét és ez maradt a végeredmény is.