Bükkábrány - Sárospatak bajnoki labdarúgó mérkőzés
2015. június 09. kedd, 06:19
2015. június 6-án, szombaton a BSC felnőtt csapata a bajnokság utolsó mérkőzésén hazai környezetben lépett pályára: Sárospatak együttese érkezett hozzájuk. A találkozó 17 órakor vette kezdetét.
Az első félidőben a két csapat előtt felváltva adódtak lehetőségek.
A 41. percben Kecskés Tamásnak mutatott fel a mérkőzésen először sárga lapot a bíró szabálytalanságáért.
Az első játékrészben egyik együttesnek sem sikerült az ellenfele kapujába juttatni a labdát.
A 72. percben a sárospatakiak szerezték meg a vezetést, Leitner Lóránt gólja révén egy gólos előnyre tettek szert.

A 74. percben Leitner Lóránt szabálytalan szerelését figyelmeztette sárga lappal a bíró.
A 78. percben Bodnár Zoltánnak is sárga lapot mutatott fel a bíró.
A 84. percben a vendégek két gólosra növelték előnyüket, Leitner Lóránt talált be ismét az ábrányi kapuba.
A 87. percben Borbély Gábor állította meg szabálytalanul ellenfelét, így ő is sárga lapot kapott.
A Bükkábrány-Sárospatak felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 0-2 lett.