Mezőnyárád - Bükkábrányi Bányász bajnoki labdarúgó mérkőzés
2015. szeptember 15. kedd, 07:22
2015. szeptember 5-én szombaton, Mezőnyárád felnőtt csapata ezúttal a Bükkábrányi Bányász felnőtt csapatát látta vendégül. A mérkőzés délután 16 óra 30 perckor vette kezdetét a mezőnyárádi pályán.
Az első félidőben a mezőnyárádi csapatnak sikerült kihasználni a hazai pálya előnyeit. Az első gól a 16. percben született. Harangozó Ákos lőtte kapura, így 1:0 lett az állás Mezőnyárád javára.

A 18. percben ismét a mezőnyárádiak lőttek gólt. Hegyi Tamás talált be a Bükkábrányi Bányász kapujába, 2:0-ra módosítva az állást.
Szoros küzdelem mellett sokáig egyik csapat sem tudott gólt értékesíteni. A 2. félidőben a 67. percben érkezett csak találat. Kovács Kristóf lőtt gólt a nyárádi kapuba, így az állás 2:1-re változott. A mérkőzésen több találat nem született, tehát 2:1 maradt a mérkőzés végeredménye Mezőnyárád javára.