Szomolya - Mezőkeresztes bajnoki labdarúgó mérkőzés
2015. szeptember 15. kedd, 07:26
2015. szeptember 6-án vasárnap, Mezőkeresztes felnőtt csapata, Szomolya felnőtt csapatának otthonába látogatott el. A találkozóra 16 óra 30 perckor került sor.
Az első félidő a 7. percben Mezőkeresztesi találattal indult. Izsóf László sikeres találata után 1:0 lett az állás Keresztes javára.
A 15. percben érkezett meg a szomolyai csapat válasza, Horváth Kristóf lőtt gólt a keresztesi kapuba, ezzel 1:1-re módosítva az állást.

Technikai okok miatt nem szerepel a felvételen, de a második félidő a 47. percben keresztesi találattal indult, amelyet Páricsi Zsolt értékesített, ezzel 2:1-re átvette a vezetést a keresztesi együttes.
Az 53. percben Bódi Richárd sikeres találatával egyenlített a szomolyai csapat, 2:2 lett az állás.
A 78. percben Zelei Bence talált be a szomolyai együttes kapujába, így Keresztes ismét átvette a vezetést. Az állás 3:2 lett, és ez maradt a végeredmény is.