Mezőnyárád - Mezőkeresztes bajnoki labdarúgó mérkőzés
2015. szeptember 30. szerda, 07:36
2015. szeptember 19-én szombaton Mezőnyárád csapata ezúttal a mezőkeresztesi együttest látta vendégül. Az izgalmasnak ígérkező találkozó délután 16 órától vette kezdetét a mezőnyárádi pályán.
Az első félidőben a mérkőzés nagyon szoros volt, mindkét csapat az erős támadás mellett olyan hatékonyan védekezett, hogy egyiküknek sem sikerült gólt értékesíteni. Az első félidő eredménye így 0:0 maradt.

A második félidőben a mezőkeresztesi csapatnak sikerült elbillentenie a mérleget, az 51. percben Bukta Bence talált be a mezőnyárádiak kapujába, ezzel 1:0-ra változtatva az állást.
A mezőnyárádi csapatnak a 85. percben sikerült egyenlítenie. Guti Dávid volt eredményes, így az állás 1:1 lett, és ez maradt a meccs végeredménye is.