Mezőnyárád - Tiszakeszi Magyar Kupa mérkőzés
2015. szeptember 30. szerda, 07:40
2015. szeptember 16-án Tiszakeszi csapata érkezett meg a mezőnyárádi csapat otthonába egy Magyar Kupa mérkőzés keretein belül. Az összecsapás délután 16 óra 30 perckor vette kezdetét.
Az első félidőben szoros küzdelem mellett egyik csapatnak sem sikerült sokáig pontot szereznie.
A 37. percben azonban megtört a jég és Farkas Imre sikeres gólt lőtt a mezőnyárádiak kapujába. Így az első félidő végeredménye 1:0 lett Tiszakeszi javára.
A második félidőben Tiszakeszi hatalmas erőbedobással kezdett támadni és gólgyártásba kezdett.
Az 55. percben Sepsi László gólja révén a vendég csapat máris
2:0-ra vezetett a hazai mezőnyárádi csapattal szemben.

Az 56. percben Egyed Attila értékesített gólt Tiszakeszi részéről.
A 62. percben újabb találat született a tiszakesziek részéről, Lovász Gábor volt eredményes, így az állás 4:0-ra módosult.
A 66. percben ismét egy újabb gól érkezett a mezőnyárádi kapuba, amelyet Szakál Zsolt lőtt be, így az állás már 5:0 volt.
A 77. percben ismét a vendég csapat volt eredményes, Bubenkó András lőtt gólt, az állást 6:0-ra változtatva.
A 85. percben sikerült a hazai csapatnak megtörnie a jeget és Kiss János sikeres találata révén az állás 6:1-re változott.
A 86. percben Egyed Attila lőtt gólt a mezőnyárádiak kapujába.
A 87. percben Szakál Zsolt lőtt gólt a mezőnyárádi kapuba. A hazai csapat minden erőfeszítése ellenére, már nem tudta behozni a hátrányát, így a mérkőzés végeredménye 8:1 maradt Tiszakeszi csapatának javára.